Mirë se erdhët në Shqipëri

Mirë se erdhët në Shqipëri

Mirë se erdhët në Shqipëri

Mirë se erdhët në Shqipëri

Krijo një rezervim

Vendodhje e ndryshme e dorëzimit
Kontrollo ose ndrysho rezervimin tënd

Merrni nje makine me qera ne Tirana Downtown

Ju mund te merrni nje makine me qera Tirana DownTown.Ne Kemi nje pike meet & greet ne Tirane ne adresen:

Rruga Ismail Qemali ,p. 13/2 Tirane

Tirana eshte kryeqyteti i Shqiperise.Nga te dhenat historike Tirana ka qene nje rruge lidhese me lindjen.Eshte nje qytet me plot histori dhe shume vende interesante per tu pare dhe vizituar.Keshtu qe mos e humbisni.Ejani drejt nesh dhe kaloni disa pushime te mrekullueshme midis njerezve paqesore.

Na kontaktoni

Për të rritur përvojën tuaj në shfletim, faqja web CARWIZ përdor cookies dhe teknologji të ngjashme. Nëse vazhdoni ta shihni këtë faqe, ne do të konsiderojmë se jeni dakord me përdorimin e tyre. Më shumë informacion »