A jeni ju nje

SMALLSTER?

( Nje person qe e dini qe e vogla eshte me komde? )

Zgjidhni nje nga mjetet tona te vogla dhe ekonomike.

Ne qofte se jeni duke kerkuar nje automjet te vogel dhe praktik zgjidhja juaj fillon nga WV UP.

Kurdohere qe jeni duke planifikuar  te beni nje udhetim perreth vendit tone zgjidhja per ju eshte nje WV Polo.Ne Qofte se jeni duke kerkuar per nje mjet te perditshem  Škoda Fabia eshte zgjidhja juaj perfekte.

Gjithsesi nuk ka rendesi mjeti.E rendesishme eshte qe ju merrni cilesine me te mire dhe te viteve te fudit.

Audi A3 Sportback, Audi, Opel Astra Manual, Skoda Fabia, Škoda Rapid, VW Golf, VW Golf Automatic, VW Polo, VW Polo Automatic and VW Up! * Ne nuk garantojme modelin, ne garantojme vetem kategorine.

Ku mund të merrni me qira këto makina?

Në të gjashtë zyrat e CARWIZ rent a car në qendër dhe aeroport zyrat në të gjithë Shqipërinë: Rent a car Tirana International Airport TIA ✓ Rent a car Tirana Downtown ✓Rent a car Durrës ✓Rent a car Shkodër ✓ Rent a car Rent a car Vlora ✓ Rent a car Saranda

Të gjitha zyrat
Mini / Ekonomike Ofertat e makinave:

Volkswagen Up 3 door ose e ngjashme Detajet

Mini
  • Volkswagen Up 3 door
Fillon në: 36,64 EUR

VW Up 5 Door ose e ngjashme Detajet

Mini
  • VW Up 5 Door
Fillon në: 40,50 EUR

Volkswagen Polo 3 door ose e ngjashme Detajet

Ekonomike
  • Volkswagen Polo 3 door
Fillon në: 36,90 EUR

Volkswagen Polo 5 door ose e ngjashme Detajet

Ekonomike
  • Volkswagen Polo 5 door
Fillon në: 40,93 EUR

Ju nevojitet ndihmë?

Ju gjithmonë mund të kërkoni bazën tonë të të dhënave

Qendra e mbështetjes

Bëni një telefonatë falas në shërbimin tonë të klientit

Mos humbisni këto oferta të mrekullueshme

Për të rritur përvojën tuaj në shfletim, faqja web CARWIZ përdor cookies dhe teknologji të ngjashme. Nëse vazhdoni ta shihni këtë faqe, ne do të konsiderojmë se jeni dakord me përdorimin e tyre. Më shumë informacion »