Mirë se erdhët në Shqipëri

Mirë se erdhët në Shqipëri

Krijo një rezervim

Vendodhje e ndryshme e dorëzimit
Kontrollo ose ndrysho rezervimin tënd

Merrni nje makine me qera ne Sarandë

Ju mund te merrni nje makine me qera Sarandë Port. Ne Kemi nje pike meet & greet ne adresen:

Zyra jonë ndodhet brenda portit, në terminalin e pasagjerëve.

Sarandë, e vendosur në bregun jugor të Shqipërisë, shkëlqen me pamjet e mahnitshme të Detit Jon dhe është e njohur për plazhet e saj të pastra dhe ujërat kristaline. Ky qytet bregdetar i bukur ofron një përqasje të përsosur të historisë dhe modernitetit, me rrënojat antike si faqja e trashëguar nga UNESCO, Butrinti, pranë kafeneve të gjallë dhe rrugicave të gjalla. Vizitorët në Sarandë mund të shijojnë kuzhinën shumë të shijshme mesdhetare, të eksplorojnë ishujt e afërt si Ksamili, ose thjeshtë të relaksohen nën diellin e ngrohtë mesdhetar.

Na kontaktoni

Për të rritur përvojën tuaj në shfletim, faqja web CARWIZ përdor cookies dhe teknologji të ngjashme. Nëse vazhdoni ta shihni këtë faqe, ne do të konsiderojmë se jeni dakord me përdorimin e tyre. Më shumë informacion »