A jeni ju nje

ALLSTREETER?

( Nje person qe i pergjigjet te gjitha sfidave )

Zgjidhni nje nga makinat tona komode.

Nuk ka rendesi ca modeli zgjedh.E rendesishme eshte qe ju merrni cilesine me te mire te viteve te fundit.

VW POLO, FORD FIESTA, GRANDE PUNTO. * Ne nuk garantojme modelin, ne garantojme vetem kategorine.

Ku mund të merrni me qira këto makina?

Në të gjashtë zyrat e CARWIZ rent a car në qendër dhe aeroport zyrat në të gjithë Shqipërinë: Rent a car Tirana International Airport TIA ✓ Rent a car Tirana Downtown ✓Rent a car Durrës ✓Rent a car Shkodër ✓ Rent a car Rent a car Vlora ✓ Rent a car Saranda

Të gjitha zyrat
Compact Ofertat e makinave:

Volkswagen Golf 3 door ose e ngjashme Detajet

Kompact
  • Volkswagen Golf 3 door
Fillon në: 31,63 EUR

Volkswagen Golf 5 door ose e ngjashme Detajet

Kompact
  • Volkswagen Golf 5 door
Fillon në: 34,78 EUR

Volkswagen AUTOMAT ose e ngjashme Detajet

Kompact
  • Volkswagen AUTOMAT
Fillon në: 39,43 EUR

Ju nevojitet ndihmë?

Ju gjithmonë mund të kërkoni bazën tonë të të dhënave

Qendra e mbështetjes

Bëni një telefonatë falas në shërbimin tonë të klientit

Mos humbisni këto oferta të mrekullueshme

Për të rritur përvojën tuaj në shfletim, faqja web CARWIZ përdor cookies dhe teknologji të ngjashme. Nëse vazhdoni ta shihni këtë faqe, ne do të konsiderojmë se jeni dakord me përdorimin e tyre. Më shumë informacion »