Ofertë speciale

Oferte Speciale

Oferte Speciale

Krijo një rezervim

Kontrollo ose ndrysho rezervimin tënd

Ne besojme ne dorezimin dhe ofrimin e sherbimit dhe cilesise me te mire per klientet tane.kjo eshte arsyeja pse ne ofrojme nje shumllojmshmeri zgjedhjesh dhe ofertash per ta bere udhetimin tuaj komod dhe te paharrueshem.

Lexojeni dhe behuni pjese e kesaj oferte!!! Aktivizoni kete oferte dhe perfitoni nje makine per vetem 330 euro dhe 3000 km ne muaj (e vlefshme per muajin mars). Ju do te perfitoni nje wifi gjithashtu dhe nje shofer shtese, te dyja falas.

Aktivizoni oferten tani dhe rezervoni pushimet tuaja.

Nxitoni qe te perfitoni J oferta eshte e limituar.

Për të rritur përvojën tuaj në shfletim, faqja web CARWIZ përdor cookies dhe teknologji të ngjashme. Nëse vazhdoni ta shihni këtë faqe, ne do të konsiderojmë se jeni dakord me përdorimin e tyre. Më shumë informacion »