Ofertë speciale

Boom!!!

Perfitoni një ulje per rental filluar 1 shtator, 2019.

CARWIZ rent a car Albania  - Boom!!!

Krijo një rezervim

Kontrollo ose ndrysho rezervimin tënd

Kurseni  20% pë të gjitha rentalet nga 1 shtatori deri më 30 nëntor 2019.

Udhetoni të sigurt!

Për të rritur përvojën tuaj në shfletim, faqja web CARWIZ përdor cookies dhe teknologji të ngjashme. Nëse vazhdoni ta shihni këtë faqe, ne do të konsiderojmë se jeni dakord me përdorimin e tyre. Më shumë informacion »